“ Kids Fashion Show 2019” yarışması keçirildi - +FOTOLAR ( AZpress.AZ - İ.Nəriman)

“ Kids Fashion Show 2019” yarışması keçirildi +FOTOLAR ( AZpress.AZ - İ.Nəriman)

https://www.facebook.com/groups/232461030668048/ 

 

9 May tarixində “Holiday In” otelində “ Star Kids Group MMC” şirkətinin təşkilatçılığı ilə “ Kids Fashion Show 2019” yarışması keçirildi. Müsabiqədə 4-14 yaş arasında uşaqlar iştirak etdi. Azərbaycan Respublikasının Ümummmilli Lideri Ulu öndər Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş tədbirdə 81 model və 12 modelyer iştirak etdi Modellərin 41 qız, 40 oğlan .



Münsiflər heyəti:
• Əməkdar incəsənət xadimi Fəxriyyə Xələfova
• Azərbaycanın Xalq Artisti Aktrisa Mələykə Əsədova
• Mügenni Ayaz Qasımov
• Tanınmış aparıcı Şəhriyar Əbilov
• Modelyer Fərqanə Bəxtiyarova
• ”Best Model of Azerbaijan 2006”qalibi “Best Model of the World” Rüstəm Cəbrayılov
• ”Best Model of Azerbaijan 2004”qalibi İlqar Əliyev

 

Tədbirin layihə rəhbəri “ Star Kids Group” şirkətinin Direktoru Aygün Əliyeva
Lahiyənin xoreoqrafı tanınmış model SULEYMAN TANEHİRLİ


QALİBLƏR:


Qızlar:


1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Inci Abdullayeva
1-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”
1-ci Kateqoriya(4-6) 2-ci yer Sahibi : Dəniz Paşazadə
2-ci yer qalibi Modelyer: Aytən Paşayeva
1-ci Kateqoriya(4-6) 3-cü yer Sahibi : Dəniz Abuşova
3-cü yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva "APRİL KİDS"


Oğlanlar:


1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Riyad Yusufov
1-ci yer qalibi Modelyer: Ulduz Babayeva ”LEYLİ KİDS”
2-ci Kateqoriya (4-6) 2-ci yer Sahibi: Muhəmməd Hüseynov
2-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”
2-ci Kateqoriya (4-6) 3-cü yer Sahibi: Emil Nərmanlı
3-cü yer qalibi Modelyer: Ulduz Babayeva ”LEYLİ KİDS”


Qızlar:


2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Fatimə Hüseyn
1-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”
2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Dəniz Abdulla
2-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”
2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Fatimə Əlisoy
3-cü yer qalibi Modelyer: Natiq Musazadə


Oğlanlar:


2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Əlican Axundzadə
1-ci yer qalibi Modelyer: : Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”
2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Elvin və Emin Şahbazov
2-ci yer qalibi Modelyer: Reyhan Muradova
2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Mətin Niftiyev
3-cü yer qalibi Modelyer: Ayşən Oruclu


Qızlar:


3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi : Nəzrin Musayeva
1-ci yer qalibi Modelyer: : Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”
3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Leyla Süleymanzadə
2-ci yer qalibi Modelyer: Lalə Sadıqova”LUVİA FASHİON STUDİO”
3-cü Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi: Ceyla Bağırova
3-cü yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva "APRİL KİDS"


Oğlanlar:


3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi : Fəqan Yaqubov
1-ci yer qalibi Modelyer: : Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”
3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Məhəmməd Şayepov
2-ci yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva "APRİL KİDS"
3-cü Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi: Orxan Musayev
3-cü yer qalibi Modelyer: Natiq Musazadə



Nominasiyalar


Принцесса : Nursən Quliyeva
Принц: İlkin Sarıyev
Мисс Улыбка: Nuray Hüseynova
Мистер Улыбка: Yusif Həsənli
Мисс Зрительских Симпатий: Ceyla Bağırova
Мистер Зрительских Симпатий: Turan Bağırov
Мисс Шарм: Selin Əhədzadə
Мистер Шарм: Qənbər Məhərrəmov
Miss Fashion : Aliya Bağırova
Mister Fashion: Ruslan Novruzov
Мисс Актриса: Zərifə Məmmədli
Мистер Актёр; Malikəjdər Quliyev
Мисс Очарование: Nuray Bəşirli
Мистер Красавчик : Faik Zeynallı
 

 

 

 

! © Müəllif hüquqları qorunur ! Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir ! Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir !!!  

ŞƏRHLƏR :

                              

( Sos.şəbəkədə gedən yazışmanin FOTO-ƏKSİ. Məzmun və qramatik səhvlərə görə redaksiya məsuliyyət daşımır )