-

Kim kimi əvəzlədi,- V və VI çağırış üzrə nəticələrin MÜQAYİSƏLİ SİYAHI

yaşıl fonda               -    YENİ  NAMİZƏD

sarı fonda                 -    ƏVVƏLKİ   NAMİZƏD

-------------------------------------------------------

 1 saylı Şərur-Sədərək: Vasif Talıbov (YAP) - Vasif Talıbov (YAP)

2 saylı Şərur: İsa Həbibbəyli (YAP) - İsa Həbibbəyli (YAP)

3 saylı Babək–Kəngərli-Naxçıvan: Səttar Möhbalıyev (partiyasız) - Səttar Möhbalıyev (partiyasız)

4 saylı Naxçıvan şəhər: Eldar İbrahimov (YAP) - Eldar İbrahimov (YAP)

5 saylı Şahbuz-Babək: Siyavuş Novruzov (YAP) - Siyavuş Novruzov(YAP)

6 saylı Culfa–Babək: Ülviyyə Həmzəyeva (YAP) - Ülviyyə Həmzəyeva (YAP)

7 saylı Ordubad-Culfa: Qüdrət Həsənquliyev (BAXCP) - Quliyev Cəbi (YAP)

8 saylı Binəqədi: Azay Quliyev (partiyasız) - Azay Quliyev (partiyasız)

9 saylı Binəqədi: Kəmaləddin Qafarov (YAP) - Kəmaləddin Qafarov (YAP)

10 saylı Binəqədi: Madər Musayev (partiyasız) - Madər Musayev (partiyasız)

11 saylı Qaradağ: Aydın Hüseynov (YAP) - Aydın Hüseynov (YAP)

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal: Mixail Zabelin (YAP) - Səbinə Xasıyeva (YAP)

13 saylı Xəzər-Pirallahı: Rauf Əliyev (YAP) - Rauf Əliyev (YAP)

14 saylı Xəzər: Mehriban Əliyeva (YAP) - Soltan Məmmədov ( bitərəf)

15 saylı Yasamal: Ülvi Quliyev (partiyasız) - Ülvi Quliyev (partiyasız)

16 saylı Yasamal: Aytən Mustafayeva (partiyasız) - Erkin Qədirli (bitərəf)

17 saylı Yasamal: Elşad Həsənov (partiyasız) - Elnur Allahverdiyev (YAP)

18 saylı Nərimanov-Nizami: Rasim Musabəyov (partiyasız) - Rasim Musabəyov (partiyasız)

19 saylı Nərimanov: Hikmət Məmmədov (YAP) - Hikmət Məmmədov (YAP)

20 saylı Nərimanov: Adil Əliyev (partiyasız) - Adil Əliyev (partiyasız)

21 saylı Nəsimi: Məlahət İbrahimqızı (YAP) - Məlahət İbrahimqızı (YAP)

22 saylı Nəsimi: Asim Mollazadə (ADİSP) - Asim Mollazadə (ADİSP)

23 saylı Nəsimi-Səbail: Ziyad Səmədzadə (partiyasız) - Ziyad Səmədzadə (partiyasız)

24 saylı Nizami: Rövnəq Abdullayev (YAP) - Könül Nurullayeva (bitərəf)

25 saylı Nizami: Sədaqət Vəliyeva (YAP) - Sədaqət Vəliyeva (YAP)

26 saylı Sabunçu: Fazil Mustafa (BQP) - Fazil Mustafa (BQP)

27 saylı Sabunçu: Dilarə Cəbrayılova (YAP) - Əliabbas Salahzadə (YAP)

28 saylı Sabunçu: Eldar Quliyev (partiyasız) - Eldar Quliyev (partiyasız)

29 saylı Səbail: Şəmsəddin Hacıyev (YAP) - Nigar Arpadarai (bitərəf)

30 saylı Suraxanı: Sevinc Fətəliyeva (YAP) - Sevinc Fətəliyeva (YAP)

31 saylı Suraxanı: Fərəc Quliyev (MDHP) - Etibar Əliyev (bitərəf)

32 saylı Suraxanı: Ağacan Abıyev (YAP) - Afət Həsənova (YAP)

33 saylı Xətai: Hüseynbala Mirələmov (YAP) - Hüseynbala Mirələmov (YAP)

34 saylı Xətai: Fuad Muradov (partiyasız) - Mixail Zabelin (YAP)

35 saylı Xətai: Araz Əlizadə (ASDP) - Rauf Abbasov (Bitərəf)

36 saylı Xətai: Səməd Seyidov (YAP) - Qüdrət Həsənquliyev (BAXCP)

37 saylı Nizami (Gəncə): Pərvin Kərimzadə (YAP) - Pərvin Kərimzadə (YAP)

38 saylı Nizami (Gəncə): Naqif Həmzəyev (YAP) - Naqif Həmzəyev (YAP)

39 saylı Kəpəz: Xanlar Fətiyev (YAP) - Müşfiq Cəfərov (YAP)

40 saylı Kəpəz: Musa Quliyev(YAP) - Musa Quliyev (YAP)

41 saylı Sumqayıt: Mirzəcan Xəlilov (YAP) - Hicran Hüseynova (YAP)

42 saylı Sumqayıt: Tahir Mirkişili (YAP) - Tahir Mirkişili (YAP)

43 saylı Sumqayıt: Muxtar Babayev (YAP) - Emin Hacıyev (YAP)

44 saylı Sumqayıt-Xızı: Hacı Salayev (partiyasız) - Müşfiq Məmmədli (YAP)

45 saylı Abşeron: Oqtay Əsədov (YAP) - Oqtay Əsədov (YAP)

46 saylı Şirvan: Rafael Cəbrayılov (partiyasız) - İltizam Yusifov (bitərəf)

47 saylı Mingəçevir: Aydın Mirzəzadə (YAP) - Aydın Mirzəzadə (YAP)

48 saylı Yevlax: İlham Məmmədov (YAP) - İlham Məmmədov (YAP)

49 saylı Yevlax-Mingəçevir: Əli Hüseynli (YAP) - Əli Hüseynli (YAP)

50 saylı Abşeron-Qobustan: Zeynəb Xanlarova (partiyasız) - Şahin Seyidzadə (bitərəf)

51 saylı Qusar: Azər Badamov (YAP) - Azər Badamov (YAP)

52 saylı Quba: Vahid Əhmədov (partiyasız) - Vahid Əhmədov (partiyasız)

53 saylı Quba-Qusar: Yevda Abramov (YAP) - Anatoliy Rafailov (bitərəf)

54 saylı Şabran-Siyəzən: Tahir Süleymanov (YAP) - Sadiq Qurbanov (YAP)

55 saylı Xaçmaz şəhər: Eldəniz Səlimov (YAP) - Eldəniz Səlimov (YAP)

56 saylı Xaçmaz kənd: İlham Əliyev (YAP) - Sevil Mikayılova (bitərəf)

57 saylı Kürdəmir: Müslüm Məmmədov (partiyasız) - Əminə Ağazadə (bitərəf)

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir: Rafael Hüseynov (VHP) - Rafael Hüseynov (VHP)

59 saylı Salyan: Əliağa Hüseynov (partiyasız) - Jalə Əhmədova (bitərəf)

60 saylı Salyan-Neftçala: Fəzail Ağamalı (AVP) - Fəzail Ağamalı (AVP)

61 saylı Neftçala: Arif Rəhimzadə (YAP) - Sabir Rüstəmxanlı (VHP)

62 saylı Saatlı: Əflatun Amaşov (partiyasız) - Əziz Ələkbərov (YAP)

63 saylı Sabirabad: Elçin Quliyev (YAP) - Kamal Cəfərov (YAP)

64 saylı Sabirabad: Rüstəm Xəlilov (YAP) - Ramin Məmmədov (YAP)

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir: Əhliman Əmiraslanov (YAP) - Əhliman Əmiraslanov (YAP)

66 saylı Biləsuvar: Xanhüseyn Kazımlı (ASRP) - Bəhruz Məhərrəmov (bitərəf)

67 saylı Cəlilabad şəhər: Malik Həsənov (YAP) - Malik Həsənov (YAP)

68 saylı Cəlilabad kənd: Mirkazım Kazımov (YAP) - Elman Nəsirov (YAP)

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar: Fəzail İbrahimli (VHP) - Fəzail İbrahimli (VHP)

70 saylı Masallı şəhər: Nəriman Əliyev (YAP) - Məşhur Məmmədov (YAP)

71 saylı Masallı kənd: Elmira Axundova (partiyasız) - Anar İsgəndərov (YAP)

72 saylı Yardımlı-Masallı: Musa Qasımlı (partiyasız) - Musa Qasımlı (partiyasız)

73 saylı Lənkəran şəhər: Rüfət Quliyev (partiyasız) - Rüfət Quliyev (partiyasız)

74 saylı Lənkəran kənd: Hadı Rəcəbli (YAP) - Hadı Rəcəbli (YAP)

75 saylı Lənkəran-Masallı: Cavanşir Paşazadə (YAP) - Cavanşir Paşazadə (YAP)

76 saylı Lənkəran-Astara: Ziyafət Əsgərov (YAP) - Ziyafət Əsgərov (YAP)

77 saylı Astara: Rəşad Mahmudov (YAP) - Rəşad Mahmudov (YAP)

78 saylı Lerik: İqbal Məmmədov (YAP) - İqbal Məmmədov (YAP)

79 saylı İmişli: Əsabil Qasımov (YAP) - Murad Fərzəliyev (bitərəf)

80 saylı İmişli-Beyləqan: Çingiz Qənizadə (partiyasız) - Çingiz Qənizadə (partiyasız)

81 saylı Beyləqan: Şahin İsmayılov (YAP) - Şahin İsmayılov (YAP)

82 saylı Ağcabədi: Tahir Rzayev (YAP) - Tahir Rzayev (YAP)

83 saylı Ağcabədi-Füzuli: Aqil Abbasov (partiyasız) - Aqil Abbasov (partiyasız)

84 saylı Füzuli: Bahar Muradova (YAP) - Vüqar Bayramov (bitərəf)

85 saylı Şamaxı: Elxan Süleymanov (partiyasız) - Tamam Cəfərova (bitərəf)

86 saylı İsmayıllı: Novruzəli Aslanov (partiyasız) - Novruzəli Aslanov (partiyasız)

87 saylı Ağsu-İsmayıllı: Tahir Kərimli (Vəhdət Partiyası) - Tahir Kərimli (Vəhdət Partiyası)

88 saylı Göyçay seçki dairəsi: Sabir Hacıyev (VBP) - Sabir Hacıyev (VBP)

89 saylı Göyçay-Ağdaş: Elman Nəsirov (YAP) - Məzahir Əfəndiyev (bitərəf)

90 saylı Ağdaş Seçki Dairəsi: Cavid Osmanov ( YAP)

91 saylı Ucar: Vüsal Hüseynov (YAP) - Ramil Həsən (YAP)

92 saylı Zərdab-Ucar: Jalə Əliyeva (partiyasız) - Jalə Əliyeva (bitərəf)

93 saylı Bərdə şəhər: Gövhər Baxşəliyeva (partiyasız) - Fatma Yıldırım (YAP)

94 saylı Bərdə kənd: Zahid Oruc (partiyasız) - Zahid Oruc (partiyasız)

95 saylı Tərtər: Sahib Alıyev (partiyasız) - Sahib Alıyev (partiyasız)

96 saylı Goranboy-Naftalan: Mahir Aslanov (partiyasız) - Anar Məmmədov (YAP)

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər: Ağalar Vəliyev (YAP) - Ağalar Vəliyev (YAP)

98 saylı Şəmkir şəhər: Sahibə Qafarova (YAP) - Sahibə Qafarova (YAP)

99 saylı Şəmkir kənd: Sona Əliyeva (YAP) - Nurlan Həsənov ( YAP)

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən: Kamran Bayramov (YAP) - Kamran Bayramov (YAP)

101 saylı Göygöl-Daşkəsən: Rövşən Rzayev (partiyasız) - Elşad Mirbəşiroğlu (YAP)

102 saylı Samux-Şəmkir: Valeh Ələsgərov (partiyasız) - Nizami Səfərov (YAP)

103 saylı Gədəbəy: Sevinc Hüseynova (YAP) - Sevinc Hüseynova (YAP)

104 saylı Gədəbəy-Tovuz: Rafiq Məmmədhəsənov (YAP) - Arzu Nağıyev (bitərəf)

105 saylı Tovuz: Qənirə Paşayeva (partiyasız) - Qənirə Paşayeva (partiyasız)

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa: Ülviyyə Ağayeva (partiyasız) - Ülviyyə Ağayeva (bitərəf)

107 saylı Qazax: Kamran Nəbizadə (partiyasız) - Seyidov Səməd (YAP)

108 saylı Ağstafa: Nizami Cəfərov (YAP) - Nizami Cəfərov (YAP)

109 saylı Balakən: Nəsib Məhəməliyev (YAP) - Nəsib Məhəməliyev (YAP)

110 saylı Zaqatala: Elşən Musayev (ADMP) - Elşən Musayev (ADMP)

111 saylı Zaqatala-Balakən: Kamilə Əliyeva (YAP) - Kamilə Əliyeva (YAP)

112 saylı Qax seçki dairəsi: Azər Kərimli (partiyasız) - Azər Kərimli (partiyasız)

113 saylı Şəki şəhər: Yaqub Mahmudov (YAP) - Vüqar İsgəndərov (bitərəf)

114 saylı Şəki kənd birinci: Əli Məsimli (partiyasız) - Əli Məsimli (partiyasız)

115 saylı Şəki kənd ikinci: Cavanşir Feyziyev (partiyasız) - Cavanşir Feyziyev (partiyasız)

116 saylı Qəbələ: Fəttah Heydərov (partiyasız) - Fəttah Heydərov (partiyasız)

117 saylı Oğuz-Qəbələ: Aqiyə Naxçıvanlı (YAP) - Aqiyə Naxçıvanlı (YAP)

118 saylı Ağdam şəhər: Bəxtiyar Əliyev (partiyasız) - Bəxtiyar Əliyev (partiyasız)

119 saylı Ağdam kənd: Bəxtiyar Sadıqov (YAP) - Bəxtiyar Sadıqov (YAP)

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı: Astan Şahverdiyev (YAP) - Ceyhun Məmmədov (YAP)

121 saylı Laçın: Mahir Abbaszadə (YAP) - Mahir Abbaszadə (YAP)

122 saylı Xankəndi: Flora Qasımova (partiyasız) - Tural Gəncəliyev (bitərəf)

123 saylı Kəlbəcər: Cavid Qurbanov (YAP) - Aqil Məmmədov (YAP)

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd: Elman Məmmədov (YAP) - Elman Məmmədov (YAP)

125 saylı Zəngilan-Qubadlı: İmamverdi İsmayılov (YAP) - İmamverdi İsmayılov (YAP)

 

 

(AZpress.AZ  “Qafqazinfo”ya istinadən)

 
 ( Sos.şəbəkədə gedən yazışmanin FOTO-ƏKSİndə olan qramatik və məzmun səhvlərinə görə redaksiya məsuliyyət daşımır ) 
 Bütün hüquqlar qorunur ! Xəbərlərdən istifadə edərkən    www.AZpress.AZ    saytına istinad zəruridir !